Witamy

Chirurgia estetyczna zajmująca się poprawianiem defektów urody z roku na rok staje się popularniejsza i łatwiej dostępna. Pojawia się coraz więcej gabinetów i klinik wykonujących operacje plastyczne. Dlatego tak ważne jest, aby dokonać właściwego wyboru. Zabiegi korygujące twarz lub sylwetkę to najczęściej trudne i precyzyjne operacje. Lekarze specjaliści chirurgii plastycznej, zrzeszeni w Polskim Towarzystwie Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej posiadają wiedzę, doświadczenie i praktyczne umiejętności w tym zakresie.

O mnie

Zapraszając do skorzystania z moich usług oraz współpracującego ze mną zespołu doświadczonych lekarzy i pielęgniarek pragnę się Państwu przedstawić. Ukończyłem studia lekarskie na wrocławskiej Akademii Medycznej w 1989 roku i w tym samym roku rozpocząłem pracę w Okręgowym Szpitalu Kolejowym we Wrocławiu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Trochę o zabiegach

Korekcja kształtu nosa (operacje nosa)

Opis zabiegu - w zależności od zakresu zabiegu możemy wykonać korekcję całego nosa czyli zarówno części chrzęstnej jak i kostnej (całkowita plastyka nosa) lub też tylko części chrzęstnej nosa (plastyka czubka nosa). Zmiana kształtu może dotyczyć: symetrii (skrzywienia nosa), długości, szerokości, likwidacji garbu grzbietu nosa, zmniejszenia i podniesienia czubka nosa.

Czytaj więcej

Lifting twarzy - korekcja zwiotczenia skóry twarzy i szyi

Opis zabiegu zabieg polega na napięciu zwiotczałej skóry twarzy i szyi oraz na usunięciu jej nadmiaru. Najczęściej napina się również leżącą pod skórą warstwę powięziowo-mięśniową twarzy (SMAS) co poprawia i wydłuża efekty operacji. Klasyczne ciecia są umiejscowione na skroni, przed lub wewnątrz małżowiny usznej, oraz za uchem.

Czytaj więcej

Plastyka powiek górnych i dolnych

Opis zabiegu - zabieg polega na usunięciu nadmiaru zwiotczałej skóry powiek. Często usuwa się również nadmiar tzw. tłuszczu okołogałkowego tworzącego uwypuklenia w obrębie powiek („woreczki pod oczami”). Cięcia są wykonywane na skórze powiek, w przypadku powiek górnych około 1 cm powyżej linii rzęs, w przypadku powiek dolnych 2-3 milimetry poniżej linii rzęs.

Czytaj więcej

Powiększanie piersi

Opis zabiegu - zabieg polega na wprowadzeniu do piersi specjalnej wkładki powiększającej- implantu piersiowego, dzięki czemu uzyskujemy powiększenie objętości piersi, możemy również w pewnym stopniu poprawić kształt piersi. Obecnie mamy do dyspozycji szereg rodzajów implantów piersiowych: silikonowe, solne, okrągłe, anatomiczne, gładkie, teksturowane.

Czytaj więcej